توضیحات

پروژه نمودار er دفتر هواپیمایی یک نمودار ای آر کامل می باشد که بر اساس استاندارد ها و اصول اصلی درس پایگاه داده طراحی و نوشته شده است.

تمامی موجودیت های نمودار er دفتر هواپیمایی تا سطح 3NF نرمال سازی شده است و در آنها کلید های اصلی و خارجی مشخص شده و ارتباط بین جداول و موجودیت ها در نمودار ای آر رسم شده است. پروژه دارای نمودار ارتباط بین جداول ( ERD ) می باشد که در آن روابط یک به یک و یا یک به چند بودن جداول به طور کامل نمایش داده شده است.

نمودار نمودار er دفتر هواپیمایی یک پروژه بسیار مناسب برای درس آزمایشگاه پایگاه داده می باشد.

توجه :  پروژه نمودار er دفتر هواپیمایی قابلیت باز شدن و ویرایش در نرم افزار آفیس ( Microsoft Office ) و نرم افزار ویزیو ( Microsft Visio ) را نیز دارد.

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در ای آر به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

پروژه ER دفتر هواپیمایی, دانلود سورس دفتر هواپیمایی با ER, سیستم دفتر هواپیمایی با ER, مدیریت دفتر هواپیمایی به زبان ER, دفتر هواپیمایی با ER, پروژه دانشجویی دفتر هواپیمایی, دفتر هواپیمایی به زبان ER, دفتر هواپیمایی در ER, سیستم دفتر هواپیمایی تحت ER, دانلود پروژه دفتر هواپیمایی با ای آر, پروژه ای آر دفتر هواپیمایی, سورس پروژه دفتر هواپیمایی به زبان ER, دفتر هواپیمایی با ای آر, پروژه ای آر دفتر هواپیمایی, دفتر هواپیمایی به زبان ای آر, دفتر هواپیمایی در ای آر, سیستم دفتر هواپیمایی تحت ای آر, دانلود پروژه دفتر هواپیمایی با ER, پروژه دفتر هواپیمایی به زبان ای آر, دانلود دفتر هواپیمایی با s4, سایت پروژه ER, دانلود پروژه ER, سایت پروژه, پروژه دات کام,
Copyright © 2014 cpro.ir