توضیحات

پروژه نمودار er فروشگاه کتاب یک نمودار ای آر کامل می باشد که بر اساس استاندارد ها و اصول اصلی درس پایگاه داده طراحی و نوشته شده است.

تمامی موجودیت های نمودار er فروشگاه کتاب تا سطح 3NF نرمال سازی شده است و در آنها کلید های اصلی و خارجی مشخص شده و ارتباط بین جداول و موجودیت ها در نمودار ای آر رسم شده است. پروژه دارای نمودار ارتباط بین جداول ( ERD ) می باشد که در آن روابط یک به یک و یا یک به چند بودن جداول به طور کامل نمایش داده شده است.

نمودار نمودار er فروشگاه کتاب یک پروژه بسیار مناسب برای درس آزمایشگاه پایگاه داده می باشد.

توجه :  پروژه نمودار er فروشگاه کتاب قابلیت باز شدن و ویرایش در نرم افزار آفیس ( Microsoft Office ) و نرم افزار ویزیو ( Microsft Visio ) را نیز دارد.

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در ای آر به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

پروژه ER فروشگاه کتاب, دانلود سورس فروشگاه کتاب با ER, سیستم فروشگاه کتاب با ER, مدیریت فروشگاه کتاب به زبان ER, فروشگاه کتاب با ER, پروژه دانشجویی فروشگاه کتاب, فروشگاه کتاب به زبان ER, فروشگاه کتاب در ER, سیستم فروشگاه کتاب تحت ER, دانلود پروژه فروشگاه کتاب با ای آر, پروژه ای آر فروشگاه کتاب, سورس پروژه فروشگاه کتاب به زبان ER, فروشگاه کتاب با ای آر, پروژه ای آر فروشگاه کتاب, فروشگاه کتاب به زبان ای آر, فروشگاه کتاب در ای آر, سیستم فروشگاه کتاب تحت ای آر, دانلود پروژه فروشگاه کتاب با ER, پروژه فروشگاه کتاب به زبان ای آر, دانلود فروشگاه کتاب با s4, سایت پروژه ER, دانلود پروژه ER, سایت پروژه, پروژه دات کام,
Copyright © 2014 cpro.ir