توضیحات

پروژه نمودار er بیمه یک نمودار ای آر کامل می باشد که بر اساس استاندارد ها و اصول اصلی درس پایگاه داده طراحی و نوشته شده است.

تمامی موجودیت های نمودار er بیمه تا سطح 3NF نرمال سازی شده است و در آنها کلید های اصلی و خارجی مشخص شده و ارتباط بین جداول و موجودیت ها در نمودار ای آر رسم شده است. پروژه دارای نمودار ارتباط بین جداول ( ERD ) می باشد که در آن روابط یک به یک و یا یک به چند بودن جداول به طور کامل نمایش داده شده است.

نمودار نمودار er بیمه یک پروژه بسیار مناسب برای درس آزمایشگاه پایگاه داده می باشد.

توجه :  پروژه نمودار er بیمه قابلیت باز شدن و ویرایش در نرم افزار آفیس ( Microsoft Office ) و نرم افزار ویزیو ( Microsft Visio ) را نیز دارد.

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در ای آر به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

پروژه ER بیمه, دانلود سورس بیمه با ER, سیستم بیمه با ER, مدیریت بیمه به زبان ER, بیمه با ER, پروژه دانشجویی بیمه, بیمه به زبان ER, بیمه در ER, سیستم بیمه تحت ER, دانلود پروژه بیمه با ای آر, پروژه ای آر بیمه, سورس پروژه بیمه به زبان ER, بیمه با ای آر, پروژه ای آر بیمه, بیمه به زبان ای آر, بیمه در ای آر, سیستم بیمه تحت ای آر, دانلود پروژه بیمه با ER, پروژه بیمه به زبان ای آر, دانلود بیمه با s4, سایت پروژه ER, دانلود پروژه ER, سایت پروژه, پروژه دات کام,
Copyright © 2014 cpro.ir