توضیحات

پروژه نمودار er مرکز بازرسی یک نمودار ای آر کامل می باشد که بر اساس استاندارد ها و اصول اصلی درس پایگاه داده طراحی و نوشته شده است.

تمامی موجودیت های نمودار er مرکز بازرسی تا سطح 3NF نرمال سازی شده است و در آنها کلید های اصلی و خارجی مشخص شده و ارتباط بین جداول و موجودیت ها در نمودار ای آر رسم شده است. پروژه دارای نمودار ارتباط بین جداول ( ERD ) می باشد که در آن روابط یک به یک و یا یک به چند بودن جداول به طور کامل نمایش داده شده است.

نمودار نمودار er مرکز بازرسی یک پروژه بسیار مناسب برای درس آزمایشگاه پایگاه داده می باشد.

توجه :  پروژه نمودار er مرکز بازرسی قابلیت باز شدن و ویرایش در نرم افزار آفیس ( Microsoft Office ) و نرم افزار ویزیو ( Microsft Visio ) را نیز دارد.

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در ای آر به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

پروژه ER مرکز بازرسی, دانلود سورس مرکز بازرسی با ER, سیستم مرکز بازرسی با ER, مدیریت مرکز بازرسی به زبان ER, مرکز بازرسی با ER, پروژه دانشجویی مرکز بازرسی, مرکز بازرسی به زبان ER, مرکز بازرسی در ER, سیستم مرکز بازرسی تحت ER, دانلود پروژه مرکز بازرسی با ای آر, پروژه ای آر مرکز بازرسی, سورس پروژه مرکز بازرسی به زبان ER, مرکز بازرسی با ای آر, پروژه ای آر مرکز بازرسی, مرکز بازرسی به زبان ای آر, مرکز بازرسی در ای آر, سیستم مرکز بازرسی تحت ای آر, دانلود پروژه مرکز بازرسی با ER, پروژه مرکز بازرسی به زبان ای آر, دانلود مرکز بازرسی با s4, سایت پروژه ER, دانلود پروژه ER, سایت پروژه, پروژه دات کام,
Copyright © 2014 cpro.ir