توضیحات

پروژه وب سایت آموزش آشپزی asp.net با استفاده از تکنولوژی و زبان برنامه نویسی ای اس پی دات نت ( Asp.Net ) و سی شارپ ( c# ) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه وب سایت آموزش آشپزی asp.net داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) می باشد. دیتابیس پروژه وب سایت آموزش آشپزی asp.net تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

پروژه وب سایت آموزش آشپزی asp.net دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه وب سایت آموزش آشپزی asp.net توسط مهندسین این مرکز ( مرکز پروژه و مقالات ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به پروژه وب سایت آموزش آشپزی asp.net در زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک دات نت ( VB.Net ) و یا با پایگاه داده اکسس ( Access ) نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

مرکز پروژه و مقالات

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در ای اس پی دات نت به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
پایگاه داده Sql Server می باشد نوع پایگاه داده
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

پروژه asp.net آموزش آشپزی, دانلود سورس آموزش آشپزی با asp.net, سیستم آموزش آشپزی با asp.net, مدیریت آموزش آشپزی به زبان asp.net, آموزش آشپزی با asp.net, پروژه دانشجویی آموزش آشپزی, آموزش آشپزی به زبان asp.net, آموزش آشپزی در asp.net, سیستم آموزش آشپزی تحت asp.net, دانلود پروژه آموزش آشپزی با ای اس پی دات نت, پروژه ای اس پی دات نت آموزش آشپزی, سورس پروژه آموزش آشپزی به زبان asp.net, آموزش آشپزی با ای اس پی دات نت, پروژه ای اس پی دات نت آموزش آشپزی, آموزش آشپزی به زبان ای اس پی دات نت, آموزش آشپزی در ای اس پی دات نت, سیستم آموزش آشپزی تحت ای اس پی دات نت, دانلود پروژه آموزش آشپزی با asp.net, پروژه آموزش آشپزی به زبان ای اس پی دات نت, دانلود آموزش آشپزی با s4, سایت پروژه asp.net, دانلود پروژه asp.net, سایت پروژه, پروژه دات کام,
Copyright © 2014 cpro.ir