توضیحات

پروژه ثبت نام دانشجویان c# با استفاده از زبان برنامه نویسی سی شارپ ( c# ) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه ثبت نام دانشجویان c# داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) می باشد. دیتابیس پروژه ثبت نام دانشجویان c# تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

پروژه ثبت نام دانشجویان c# دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه ثبت نام دانشجویان c# توسط مهندسین این مرکز ( سی پرو ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به پروژه ثبت نام دانشجویان c# در زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک دات نت ( VB.Net ) و یا با پایگاه داده اکسس ( Access ) نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

سی پرو

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در سی شارپ به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
پایگاه داده Sql Server می باشد نوع پایگاه داده
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود ثبت نام دانشجویان با c sharp, پروژه c sharp ثبت نام دانشجویان, دانلود سورس ثبت نام دانشجویان با c sharp, سیستم ثبت نام دانشجویان با c sharp, مدیریت ثبت نام دانشجویان به زبان c sharp, ثبت نام دانشجویان با c sharp, پروژه دانشجویی ثبت نام دانشجویان, ثبت نام دانشجویان به زبان c sharp, ثبت نام دانشجویان در c sharp, سیستم ثبت نام دانشجویان تحت c sharp, دانلود پروژه ثبت نام دانشجویان با سی شارپ, پروژه سی شارپ ثبت نام دانشجویان, سورس پروژه ثبت نام دانشجویان به زبان c sharp, ثبت نام دانشجویان با سی شارپ, پروژه سی شارپ ثبت نام دانشجویان, ثبت نام دانشجویان به زبان سی شارپ, ثبت نام دانشجویان در سی شارپ, سیستم ثبت نام دانشجویان تحت سی شارپ, دانلود پروژه ثبت نام دانشجویان با c sharp, پروژه ثبت نام دانشجویان به زبان سی شارپ, سایت پروژه c sharp, دانلود پروژه c sharp, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 cpro.ir