توضیحات

پروژه نمودار er آموزشگاه یک نمودار ای آر کامل می باشد که بر اساس استاندارد ها و اصول اصلی درس پایگاه داده طراحی و نوشته شده است.

تمامی موجودیت های نمودار er آموزشگاه تا سطح 3NF نرمال سازی شده است و در آنها کلید های اصلی و خارجی مشخص شده و ارتباط بین جداول و موجودیت ها در نمودار ای آر رسم شده است. پروژه دارای نمودار ارتباط بین جداول ( ERD ) می باشد که در آن روابط یک به یک و یا یک به چند بودن جداول به طور کامل نمایش داده شده است.

نمودار نمودار er آموزشگاه یک پروژه بسیار مناسب برای درس آزمایشگاه پایگاه داده می باشد.

توجه :  پروژه نمودار er آموزشگاه قابلیت باز شدن و ویرایش در نرم افزار آفیس ( Microsoft Office ) و نرم افزار ویزیو ( Microsft Visio ) را نیز دارد.

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در ای آر به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

پروژه ER پایگاه داده آموزشگاه, دانلود سورس پایگاه داده آموزشگاه با ER, سیستم پایگاه داده آموزشگاه با ER, مدیریت پایگاه داده آموزشگاه به زبان ER, پایگاه داده آموزشگاه با ER, پروژه دانشجویی پایگاه داده آموزشگاه, پایگاه داده آموزشگاه به زبان ER, پایگاه داده آموزشگاه در ER, سیستم پایگاه داده آموزشگاه تحت ER, دانلود پروژه پایگاه داده آموزشگاه با ای آر, پروژه ای آر پایگاه داده آموزشگاه, سورس پروژه پایگاه داده آموزشگاه به زبان ER, پایگاه داده آموزشگاه با ای آر, پروژه ای آر پایگاه داده آموزشگاه, پایگاه داده آموزشگاه به زبان ای آر, پایگاه داده آموزشگاه در ای آر, سیستم پایگاه داده آموزشگاه تحت ای آر, دانلود پروژه پایگاه داده آموزشگاه با ER, پروژه پایگاه داده آموزشگاه به زبان ای آر, دانلود پایگاه داده آموزشگاه با s4, سایت پروژه ER, دانلود پروژه ER, سایت پروژه, پروژه دات کام,
Copyright © 2014 cpro.ir