توضیحات

پروژه وب سایت آژانس هواپیمایی asp.net با استفاده از تکنولوژی و زبان برنامه نویسی ای اس پی دات نت ( Asp.Net ) و سی شارپ ( c# ) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه وب سایت آژانس هواپیمایی asp.net داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) می باشد. دیتابیس پروژه وب سایت آژانس هواپیمایی asp.net تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

پروژه وب سایت آژانس هواپیمایی asp.net دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه وب سایت آژانس هواپیمایی asp.net توسط مهندسین این مرکز ( سی پرو ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به پروژه وب سایت آژانس هواپیمایی asp.net در زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک دات نت ( VB.Net ) و یا با پایگاه داده اکسس ( Access ) نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

سی پرو

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در ای اس پی دات نت به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
پایگاه داده Sql Server می باشد نوع پایگاه داده
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

دانلود وب سایت آژانس هواپیمایی با asp.net, پروژه asp.net وب سایت آژانس هواپیمایی, دانلود سورس وب سایت آژانس هواپیمایی با asp.net, سیستم وب سایت آژانس هواپیمایی با asp.net, مدیریت وب سایت آژانس هواپیمایی به زبان asp.net, وب سایت آژانس هواپیمایی با asp.net, پروژه دانشجویی وب سایت آژانس هواپیمایی, وب سایت آژانس هواپیمایی به زبان asp.net, وب سایت آژانس هواپیمایی در asp.net, سیستم وب سایت آژانس هواپیمایی تحت asp.net, دانلود پروژه وب سایت آژانس هواپیمایی با ای اس پی دات نت, پروژه ای اس پی دات نت وب سایت آژانس هواپیمایی, سورس پروژه وب سایت آژانس هواپیمایی به زبان asp.net, وب سایت آژانس هواپیمایی با ای اس پی دات نت, پروژه ای اس پی دات نت وب سایت آژانس هواپیمایی, وب سایت آژانس هواپیمایی به زبان ای اس پی دات نت, وب سایت آژانس هواپیمایی در ای اس پی دات نت, سیستم وب سایت آژانس هواپیمایی تحت ای اس پی دات نت, دانلود پروژه وب سایت آژانس هواپیمایی با asp.net, پروژه وب سایت آژانس هواپیمایی به زبان ای اس پی دات نت, سایت پروژه asp.net, دانلود پروژه asp.net, سایت پروژه, پروژه دات کام,

آخرین مطالب وبلاگ

نظرات مشتریان

سلام و خسنه نباشید اول بگم که سایت خوب و جامع و با امکانات خیلی خوبی دارید.. مهمتر اینکه کاربر رو بعد از خریدش رها نمیکنید و واقعا پاسخگو هستید. موفق باشید ممنون. امیر

Copyright © 2014 cpro.ir